Su Arıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. 1994 yılında itibaren kalifiye su arıtma teknik servis ekibi ile su arıtma sektöründe hizmet vermektedir. Su arıtma servisinin faaliyet alanları içerisinde; montaj, devreye alma, arıza tespit ve müdahalesi, yerinde keşif, müşteri cihaz bilgilendirme eğitimleri, fiziksel ve kimyasal su analizleri, servis revizyonları, periyodik takip ve su arıtma cihazı bakımı bulunmaktadır.

Su arıtımı alanında tecrübeli teknik servis kadrosu ile 25 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermiş olan Su Arıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. su arıtma servisi, çalışmalarında daima kısa sürede çözüm ve müdahaleyi, en iyi kalitede su üretimini ve güler yüzlü hizmeti benimsemiştir.

Su arıtma teknik servis ekibimiz aynı zamanda en iyi kalitede malzemeyi kullanarak, kaliteli hizmetin güvencesi olmuş, hatta bu vizyonu ISO 9001:2000 sertifikasyonu ile belgelendirilmiştir.

Belirli dönemlerde yapılan eğitimler ile su arıtma teknik servis ekibi bilgisine bilgi katmakta ve bu bilgi donanım ile edinilmiş olduğu yenilikleri daha hızlı ve kolay çözümler üreterek servis kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Su Arıtma Teknik Servisimiz, Su Arıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.’nin birimi olarak kalifiye personeli ile en iyi kalitede hizmeti ve müşteri memnuniyetini uzun yıllardır ilke olarak benimsemiş ve çalışmalarına da yansıtmıştır.